Chemia użytkowa

 

DLA DOMU, OGRODU, FIRMY

Kto z Państwa nie miał kiedyś problemów z usunięciem resztek kleju po metkach z ceną, którą sprzedawca umieścił akurat w najmniej odpowiednim miejscu? Wiadomo jak bardzo uciążliwa może być to czynność. Mamy skuteczny sposób na te i inne kłopoty codziennego dnia.

Oferujemy całą gamę produktów  niemieckiej firmy WURTH, mających zastosowanie w gospodarstwie domowym, garażu czy zakładzie. Proponujemy środki do  zmywania z wszelkich powierzchni resztek po kleju, taśmach malarskich, szmince do ust, wosku itp. Polecamy także płynne smary MULTI wyjątkowo skutecznie eliminujące wszelkie piski, skrzypienia oraz wiele innych artykułów do codziennej pielęgnacji samochodu i innych przedmiotów.

WURTH to absolutnie światowy lider wśród producentów bezpiecznej chemii użytkowej ogólnego stosowania. Wszystkie specyfiki są niezwykle przyjazne i łatwe w użyciu. Zawarte w wygodnych opakowaniach są bardzo wydajne i bezpieczne dla użytkownika. Cechuje je niezwykła skuteczność działania, nieporównywalnie większa od ogólnie dostępnych produktów.

KOMPLEKSOWA OFERTA PRODUKTÓW WURTH DOSTĘPNA JEST W NASZYM SALONIE FIRMOWYM ORAZ SKLEPIE INTERNETOWYM   www.sklep.stolarstwo-smaza.pl