Klamki drzwiowe i okienne, akcesoria drzwiowe i łazienkowe

Klamki są niezwykle ważnym elementem okien i drzwi. To one mają decydujący wpływ na ostateczny efekt wizualny oraz funkcjonowanie stolarki.

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości uznanych europejskich firm Tupai i Hoppe. Od wielu lat wyposażamy w nie naszą stolarkę. Cenimy je za doskonałe wzornictwo, świetne materiały i wykonanie, a także dobrą relację ceny do jakości. Proponujemy wiele wzorów klamek zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Klamki Tupai to prawdziwe mistrzostwo stylu. Ich design jest często wykorzystywany przez współpracujących z nami projektantów i architektów. Wszystkie modele wypasażone są w unikalny mechanizm naciągu sprężyny, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację.

Klamki Hoppe to produkt dedykowany przede wszystkim do drzwi zewnętrznych. Są w pełni antywłamaniowe. Posiadają stalową blokadę zabezpieczającą zamki i wkładki przed włamaniem. Wierzchnia warstwa wykonana jest z najwyższej jakości aluminium, dzięki temu są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystny wpływ warunków ęosferycznych.

Polecamy także pełny asortyment akcesoriów drzwiowych m.in. uchwyty i stopery drzwiowe, samozamykacze, bulaje, cyfry i piktogramy.

Ofertę uzupełniają ekskluzywne akcesoria łazienkowe firm Tupai i ATZ, stylistycznie dopasowane do klamek drzwiowych. Umożliwia to osiągnięcie pełnej harmonii w Państwa wnętrzach. Uchwyty na mydło i papier toaletowy, wieszaki na ręczniki, półki, szczotki WC dostępne są pojedyńczo, a także w całych liniach wzorniczych.

 

↓ Poniższa galeria zawiera kilka wybranych aranżacji z zastosowaniem klamek Tupai oraz akcesoriów łazienkowych ATZ.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo w naszym salonie firmowym lub sklepie internetowym  www.sklep.stolarstwo-smaza.pl