Schody spiralne modułowe ARKE

Schody modułowe ARKE to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Są praktyczne i efektownie wyglądają. Występują w dowolnej konfiguracji. Mogą być kręcone, proste, w kształcie literu L i U. Wykonywane m.in. z drewna i metalu znakomicie wkomponują się w każde wnętrze. Wysoka jakość, możliwość zmontowania nawet w jednym dniu, a przede wszystkim krótkie terminy dostaw to nieocenione zalety schodów ARKE. Schody przeznaczone są do samodzielnego montażu. Dobrze opracowana instrukcja montażu krok po kroku objaśnia cały proces. Wystarczą dwie osoby i podstawowe narzędzia. W ten sposób oszczędzacie Państwo środki finansowe, które należałoby wydać na kosztowne prace montażowe. Na życzenie montaż schodów można zlecić naszej firmie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji związanych z właściwym doborem schodów do konkretnego pomieszczenia, prosimy o kontakt pod adresem biuro@stolarstwo-smaza.pl

 

↓ KATALOG SCHODÓW ARKE

Schody Nice 1

Schody spiralne kręcone NICE 1- Ø130

 

Schody NICE 1 ze stali pomalowanej na kolor szary (RAL 9006) oraz  wysokogatunkowej sklejki drewna bukowego.

Stopnie i podest są ze sklejki drewna bukowego. Wykonane w technologii wielowarstwowej zapewniającej dużą trwałość. Kolor stopni można dopasować indywidualnie do podłogi lub stolarki drzwiowej. Dostarczane są w wersji surowej (nielakierowanej) co daje nieograniczone możliwości wybarwienia. Istnieje możliwość polakierowania stopni na dowolny kolor w naszej firmie. Lakierowania można dokonać także we własnym zakresie, co pozwoli zaoszczędzić środki finansowe.

Średnica schodów to 130cm. Wymagany otwór montażowy to min. 135 cm.

Balustrada:

Pochwyt imitujący stal w kolorze szarym wykonany jest z PCV. Pozostałe elementy balustrady również są koloru szarego.

Montaż schodów:

Schody są przystosowane do samodzielnego montażu. Dostarczane są w specjalnych skrzyniach na palecie. Każdy element jest dokładnie opisany. Szczegółowa instrukcja montażu sprawia, że montaż jest niezwykle prosty (szczegóły w załączniku – schemat montażu NICE 1).

W czasie montażu można dowolnie ustalać kierunek skrętu schodów w lewo lub w prawo.

Istnieje mozliwość wykonania montażu schodów przez naszą firmę (koszt ustalany jest indywidualnie).

Ważne informacje:

Dostawa schodów odbywa się z Włoch do naszej firmy lub bezpośrednio w miejsce wskazane przez klienta przy zamówieniu. Koszt transportu to 245 PLN. Kwotę tę należy doliczyć do ceny schodów. Przed złożeniem zamówienia najlepiej skontaktować się z naszym sklepem w celu ustalenia szczegółów.

Producent: FONTANOT Włochy

Pliki do pobrania: 
schody NICE 1- schemat montażu.pdf

Dane techniczne:

Wersja 1.2 -  to 11 stopni+podest końcowy wysokość wzniosu 241-283 cm
Wersja 1.3 - to 12 stopni+podest końcowy wysokość wzniosu 261-306,5 cm
Wersja 1.4 - to 13 stopni+podest końcowy wysokość wzniosu  281-330 cm

Schody NICE LINE

Schody spiralne kręcone NICE LINE- Ø130

 

Schody NICE LINE  ze stali pomalowanej na kolor szary (RAL 9006), elementów ze stali inox oraz wysokogatunkowej sklejki drewna bukowego.

Stopnie i podest są ze sklejki drewna bukowego. Wykonane w technologii wielowarstwowej zapewniającej dużą trwałość. Kolor stopni można dopasować indywidualnie do podłogi lub stolarki drzwiowej. Dostarczane są w wersji ze stopniami lakierowanymi na kolor naturalny-bezbarwny. Istnieje możliwość polakierowania stopni na dowolny kolor w naszej firmie. Lakierowania można dokonać także we własnym zakresie, co pozwoli zaoszczędzić środki finansowe.

Åšrednica schodów to 130 cm. Wymagany otwór montażowy to min. 135 cm.

Balustrada:

Pochwyt imitujący stal w kolorze szarym wykonany jest z PCV. Pozostałe elementy wykonane są ze stali w kolorze szarym z poziomymi linkami ze stali inox.

Montaż schodów:

Schody są przystosowane do samodzielnego montażu. Dostarczane są w specjalnych skrzyniach na palecie. Każdy element jest dokładnie opisany. Szczegółowa instrukcja montażu sprawia, że czynność ta jest niezwykle prosta (szczegóły w załączniku – schemat doboru i montażu schodów NICE LINE).

W czasie montażu można dowolnie ustalać kierunek skrętu schodów w lewo lub w prawo.

Istnieje możliwość wykonania montażu schodów przez naszą firmę (koszt ustalany jest indywidualnie).

Ważne informacje:

Dostawa odbywa się z Włoch do naszej firmy lub bezpośrednio w miejsce wskazane przez klienta przy zamówieniu. Koszt transportu to 245 PLN. Kwotę tę należy doliczyć do ceny schodów. Przed złożeniem zamówienia najlepiej skontaktować się z naszym sklepem w celu ustalenia szczegółów.

Producent: FONTANOT Włochy

Pliki do pobrania:
schemat doboru i montażu schodów NICE LINE

Dane techniczne:

Wersja 1.2 -  to 11 stopni+podest końcowy wysokość wzniosu 241-283 cm
Wersja 1.3 - to 12 stopni+podest końcowy wysokość wzniosu 261-306,5 cm
Wersja 1.4 - to 13 stopni+podest końcowy wysokość wzniosu  281-330 cm

 

Schody NICE 3 – 100

Schody spiralne NICE 3 - Średnica 100cm

 

Najmniejsze na rynku schody spiralne. Świetna opcja dla osób szukających ekonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań.

CHARAKTERYSTYKA:

Schody o średnicy 100cm. Wymagają otworu montażowego min. 105 cm.

Wykonane z tłoczonej stali w kolorze szarym (RAL 9017)

Pochwyt imitujący stal w kolorze szarym wykonany jest z PCV. Pozostałe elementy balustrady również są w kolorze szarym.

Schody posiadają zamontowane na podeście i stopniach panele antypoślizgowe, które dodatkowo zabezpieczają powierzchnię przed użyciem.

Schody można montować jako lewo lub prawoskrętne. Kierunek ustala się przy montażu.

Schody przeznaczone do samodzielnego montażu. Instrukcja dostarczana wraz ze schodami  jest bardzo czytelna i opisuje krok po kroku cały proces montażowy. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zaoszczędzić środki finansowe, jakie normalnie należałoby wydać na ekipę montażową.

Istnieje możliwość zamontowania schodów przez naszą firmę (koszty i termin prac ustalamy indywidualnie).

Ważne informacje:

Dostawa odbywa się z Włoch do naszej firmy lub bezpośrednio w miejsce wskazane przez klienta przy zamówieniu. Koszt transportu to 245 PLN. Kwotę tę należy doliczyć do ceny schodów. Przed złożeniem zamówienia najlepiej skontaktować się z naszym sklepem w celu ustalenia szczegółów.

Producent: FONTANOT Włochy

Dane techniczne:

11 stopni + podest końcowy to wysokość wzniosu 232 - 276 cm
12 stopni + podest końcowy to wysokość wzniosu 253 - 301 cm
13 stopni + podest końcowy to wysokość wzniosu 274 - 326 cm
14 stopni + podest końcowy to wysokość wzniosu 295 - 351 cm

Schody ARKE KLAN

Schody kręcone KLAN

połącz drewno ze stalą!

 

Schody spiralne kręcone ARKE 140

 

 

 


 

 


 
 Schody KLAN są połączeniem stali w kolorze czarnym, (RAL 9017), białym (RAL 9010) i szarym (RAL 9006).

 

  

 

Stopnie są wykonane z sezonowanego  jasnego (naturalnego) lub ciemnego buku twardzielowego.

 

 

 

Pochwyt imitujący drewno wykonany jest z PCV i dostępny jest w jasnym lub ciemnym kolorze, dopasowanym do koloru stopnia. Dzięki temu daje się dowolnie kształtować w trakcie montażu. Wykończenia są koloru czarnego dla schodów z czarnej stali oraz szare dla schodów ze stali szarej lub białej.
Schody kończą się podestem, który jest dopasowywany w trakcie montażu. Można go zamontować zarówno w otworze stropu okrągłym i kwadratowym.

Kierunek skrętu ustalany jest w momencie montażu.

Schody KLAN dostępne są w trzech rozmiarach: 120, 140 i 160 cm ze wzniosem regulowanym od 253 do 306 cm
Na życzenie dostarczamy dodatkową balustradę.

 

 

Dostępne artykuły dodatkowe1. Dodatkowa balustrada w modułach o wielkości 120 cm  (balustrada może mieć również formę krętą).
2. Dodatkowy stopień.
3. Dodatkowy słup o wysokości 82 cm.
4. Dodatkowy pochwyt w modułach o wielkości 12Ocm.

 

 

UWAGA:

Montaż schodów:

Schody są przeznaczone do samodzielnego montażu. W ten sposób oferujemy produkt wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Schody dostarczane są w specjalnych skrzyniach na palecie. Każdy element jest dokładnie zabezpieczony i opisany. Szczegółowa instrukcja montażu w języku polskim oraz film instruktażowy na płycie CD sprawia, że czynność ta jest niezwykle prosta- porównywalna ze skrecaniem typowych mebli. Szczegóły w załączniku- schemat montażu schodów klan . Zalecamy prowadzenie prac montażowych przez 2 osoby. Cały proces montażowy można przeprowadzić nawet w ciągu jednego dnia.

 

W czasie montażu można dowolnie ustalać kierunek skrętu schodów w lewo lub w prawo.

 

FILM INSTRUKTAŻOWY Z MONTAŻU SCHODÓW KLAN:

https://youtu.be/iYXXhL05AOk

 

Cena schodów:

Cena dotyczy schodów w zakresie wysokości od 274 do 306 cm.

Podana cena zawiera kompletne schody (12 stopni + podest +balustrada z poręczą po obrysie schodów + wszystkie niezbędne materiały montażowe) do samodzielnego montażu. Ewentualne dodatkowe elementy jak np. dodatkowa balustrada na antresoli i poręcz należy dokupić osobno. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszą firmą.

 

Pozostałe dostępne zakresy wysokości:

296-330cm(13 stopni + podest + jak wyżej)

317-353cm(14 stopni + podest + jak wyżej)

338-377cm(15 stopni + podest + jak wyżej)

 

Transport schodów:

Schody dostarczane są w elementach do samodzielnego zmontowania. Całość umieszczona jest w praktycznej skrzyni umieszczonej na palecie. Kurier dostarcza je pod dowolne wskazane miejsce.

 

 

Słuzymy fachowym doradztwem przy doborze włąsciwych schodów do Państwa wnętrza i otworu, a także elementów dodatkowych. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.

 

Producent: FONTANOT WŁOCHY

 

Pliki do pobrania:

Schody ARKE CIVIK

Civik – kolor stali: szary, biały i czarny!

 Schody CIVIK wykonane są z tłoczonej i plastyfikowanej stali w kolorze czarnym (RAL 9017), białym (RAL 9010) lub szarym (RAL 9006).

Pochwyt, wykonany z aluminium i poliuretanu, ma czarny kolor, tak jak panel na schodach, pełniący funkcję antypoślizgową i zabezpieczającą przed zużyciem.

Schody charakteryzują się podestem umożliwiającym instalację w otworach o dowolnym kształcie i wymiarach.
Kierunek skrętu, zgodny lub przeciwny do ruchu wskazówek zegara, ustalany jest w momencie montażu.
Åšrednice wynoszą 120, 140 i 160 cm. Schody mają regulowaną wysokość od 252 do 305 cm.

Aby obliczyć wymiary wzniosu, należy zapoznać się z instrukcjami montażu lub zwrócić się do personelu odpowiedzialnego za sprzedaż.

Przy zakupie jednego lub więcej dodatkowych stopni; wysokość schodów może wynosić nawet 376 cm (uwaga: konieczny jest zakup dodatkowych SŁUPÓW i POCHWYTÓW!). Na żądanie dostarczamy balustradę o wielkości 120 cm.

Dostępne kolory:


 Kolory elementów stalowych 

 

Dostępne artykuły dodatkowe:1. Dodatkowa balustrada w modułach o wielkości 120 cm
2. Dodatkowy stopień
3. Dodatkowy słup o wysokości 82 cm
4. Dodatkowy pochwyt w modułach o wielkości 120 cm

 

Montaż schodów:

Schody są przystosowane do samodzielnego montażu. W ten sposób oferujemy produkt najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Schody dostarczane są w specjalnych skrzyniach na palecie. Każdy element jest dokładnie zabezpieczony i opisany. Szczegółowa instrukcja montażu w języku polskim sprawia, że czynność ta jest niezwykle prosta. Szczegóły w załączniku – schemat montażu schodów CIVIC. Zalecamy prowadzenie prac montażowych przez 2 osoby. Cały proces montażowy można przeprowadzić nawet w ciągu jednego dnia.

W czasie montażu można dowolnie ustalać kierunek skrętu schodów w lewo lub w prawo.

Istnieje możliwość wykonania montażu schodów przez naszą firmę (koszt ustalany jest indywidualnie).

Cena schodów:

Aktualny cennik schodów dostępny w naszym sklepie www.sklep.stolarstwo-smaza.pl

Cena dotyczy schodów w zakresie wysokości od 252 do 305 cm.

Podana cena zawiera kompletne schody (12 stopni + podest + balustrada z poręczą + wszystkie niezbędne materiały montażowe) do samodzielnego montażu. Ewentualne dodatkowe elementy, jak stopnie do podniesienia schodów ponad standardową wysokość podaną w opisie, dodatkowa balustrada na antresoli i poręcz należy dokupić osobno. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszą firmą.

Transport schodów:

W cenie zawarto już transport do klienta pod dowolnie wskazany adres.

Producent: FONTANOT WŁOCHY

Pliki do pobrania:
instrukcja montażu schodów ARKE CIVIK.pdf                             
katalog schodów ARKE CIVIC.pdf