Drzwi wewnętrzne okleinowane

CLASSEN,  DRE,  ERKADO,  MARKOP/BARAŃSKI

W naszym zakładzie wytwarzamy głównie ekskluzywną stolarkę drzwiową z litego drewna i naturalnych oklein.

Uzupełnieniem oferty są drzwi wewnętrzne renomowanych krajowych producentów stolarki. Posiadamy status AUTORYZOWANEGO PUNKTU SPRZEDAŻY takich firm, jak CLASSEN, DRE, ERKADO czy MARKOP/BARAŃSKI i możemy Państwu zaproponować bogaty asortyment produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Oprócz zakupu służymy także fachowym doradztwem technicznym przy doborze drzwi do wymarzonego wnętrza. Świadczymy usługi pomiarowe wraz ze szczegółowymi wskazaniami na ewentualne korekty otworów drzwiowych. Wbrew pozorom ma to decydujące znaczenie dla póżniejszego prawidłowego montażu i funkcjonowania stolarki. Na życzenie oferujemy także profesjonalny montaż i późniejszy serwis eksploatacyjny. W razie konieczności wykonujemy przeróbki elementów stolarki, podcięcia wentylacyjne itp. Skrzydła możemy wyposażyć w zakupione w naszym salonie klamki, a także rewelacyjne niewidoczne progi automatyczne – jest to idealne rozwiązanie do skrzydeł montowanych np. w wiatrołapie, garażu i wszędzie tam, gdzie wymagane jest dodatkowe uszczelnienie. Kompleksowość połączoną z wysoką jakością usług doceniła już szeroka grupa naszych dotychczasowych klientów.

Ze względu na bardzo bogatą ofertę i indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej odpowiednią formą kontaktu jest wizyta w naszej firmie. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie także Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY WYBRANE ARANŻACJE STOLARKI DRZWIOWEJ WEWNĘTRZNEJ – PEŁNA OFERTA DOSTĘPNA NA ŻYCZENIE