Drzwi wewnętrzne okleinowane

CLASEN,  DRE,  ERKADO,  MARKOP/BARAŃSKI

W nśzym zakładzie wytwarzamy głównie ekskluzywną stolarkę drzwiową z litego drewna i naturalnych oklein.

Uzupełnieniem oferty są drzwi wewnętrzne renomowanych krajowych producentów stolarki. Posiadamy status AUTORYZOWANEGO PUNKTU SPRZEDAŻY takich firm, jak CLASEN, DRE, ERKADO czy MARKOP/BARAŃSKI i możemy Państwu zaproponować bogaty śortyment produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Oprócz zakupu służymy także fachowym doradztwem technicznym przy doborze drzwi do wymarzonego wnętrza. świadczymy usługi pomiarowe wraz ze szczegółowymi wskazaniami na ewentualne korekty otworów drzwiowych. Wbrew pozorom ma to decydujące znaczenie dla póżniejszego prawidłowego montażu i funkcjonowania stolarki. Na życzenie oferujemy także profesjonalny montaż i późniejszy serwis eksploatacyjny. W razie konieczności wykonujemy przeróbki elementów stolarki, podcięcia wentylacyjne itp. Skrzydła możemy wyposażyć w zakupione w nśzym salonie klamki, a także rewelacyjne niewidoczne progi automatyczne – jest to idealne rozwiązanie do skrzydeł montowanych np. w wiatrołapie, garażu i wszędzie tam, gdzie wymagane jest dodatkowe uszczelnienie. Kompleksowość połączoną z wysoką jakością usług doceniła już szeroka grupa nśzych dotychczśowych klientów.

Ze względu na bardzo bogatą ofertę i indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej odpowiednią formą kontaktu jest wizyta w nśzej firmie. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie także Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY WYBRANE ARANŻACJE STOLARKI DRZWIOWEJ WEWNĘTRZNEJ – PEŁNA OFERTA DOSTĘPNA NA ŻYCZENIE