Drzwi wewnętrzne nowoczesne

Drewno to materiał o wyjątkowych walorach estetycznych. Wykonana z niego stolarka tworzy we wnętrzach klimat ciepła i bliskości z naturą.

Nasze drzwi wewnętrzne wytwarzamy głównie na indywidualne zamówienia. Produkujemy je z niezwykłą dbałością o szczegóły, traktując je nie tylko jako obowiązkowy, niezbędny element wyposażenia wnętrz. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że będą one ozdobą Państwa domu, mieszkania czy biura.

Drzwi mogą być w całości drewniane, a także z wykorzystaniem naturalnych oklein. Najczęściej stosowane gatunki drewna to świerk górski, sosna, dąb oraz cały asortyment oklein z drewna egzotycznego – wenge, teak, zebrano itd.

Możemy wykonać standardowe i niestandardowe modele stolarki na każdy wymiar i w każdym kolorze. Realizujemy także bardziej wymagające zamówienia z autorskim nadzorem projektantów wnętrz. Zlecenia prowadzimy kompleksowo. Świadczymy usługi pomiaru i montażu wykonanych w naszej pracowni drzwi. Doposażamy je w klamki, uchwyty i inne niezbędne akcesoria.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego, a także do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Poniżej zapraszamy do galerii, w której zamieściliśmy kilka wybranych zdjęć ze zrealizowanych zleceń